Page Communication Sp. z o.o.

Page Communication to prawie 20-letnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta. Działając tak długo w branży telekomunikacyjnej pomogliśmy już bardzo wielu przedsiębiorstwom, instytucjom i osobom prywatnym. 

Głównym profilem naszej działalności jest radiokomunikacja. Współpracujemy na tym polu z potentatami na światowym rynku. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania radiokomunikacyjne m. in. następujących firm: Kenwood, Motorola, Icom oraz Tait.

Realizujemy standardowe jak i nietypowe zamówienia. Nasz serwis świadczy usługi na najwyższych standardach oferując usługi gwarancyjne oraz pogwarancyjne.

Firma Page Communication Sp. z o.o. w oparciu o długoletnią praktykę i odpowiednie zaplecze techniczne oferuje usługi w zakresie profesjonalnego projektowania, wykonastwa i uruchamiania sieci łączności radiowych, przywoławczych i transmisji danych na terenie całego kraju.

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem firmy Kenwood.

 

kenwood

 

Pagecomm jest również dostawcą internetu w Siemianowicach Śląskich na osiedlu Pszczelnik oraz w rejonie ulicy Dworskiej. Zadowoleni klienci są naszą dumą.

Jednocześnie podejmujemy się załatwienia wszelkich formalności w UKE (Urząd Komunikacji Elektronicznej) zgodnych z uzyskaniem wymaganych pozwoleń.

Oferujemy także doradztwo techniczne i prawne związane z bieżącą eksploatacją sieci łączności radiowych.


Wszelkie prawa zastrzezone przez Page Communication Sp. z o.o. 1994 - 2020